tony2412

Jak funguje AXA Assistance?

Mám u Pražské plynárenské Axa assistence.Jsou v tom instalatérské práce, elektrikářské a další havarijní práce do 2000 kč zdarma. Ucpal se mi odpad tak tam volám na to číslo a ozval se mi automat a mluvil anglicky! Nevím co to po mně chtělo tak jsem to položil! Proboha kde to jsme? Já myslel že v Česku! Proč to je v angličtině. to mám mít k tomu překladatele ještě? Někdy je to až k smíchu co se tady děje.......///volal jsem 272101092 a hned to mluvilo anglicky a pořád dokola, tak jsem je poslal do (_!_) a zavěsil.No a kdo jste se tam dovolal, tak kdy přijeli atd? A co ta plechová huba říká vlastně?

Nejlepší odpověď
gecco

A jaké jsi volal číslo???
Já zkusil +420272099990 – a ´plechová huba´ na mne spustila česky (i když jsem volal ze zahraničního čísla)…
😉

Další odpovědi
Arne1

272101092 ? To je přímo na Pražskou plynárenskou která to na AXU zprostředkuje. Počáteční jazyk plechové huby je tam čeština.

Jinak, AXA asistenci používají i jiné pojišťovny právě pro zajištění asistenčních služeb motoristů a domácností. To, co ti dala Pražská plynárenská je přesně to, co bývá u lepších pojistek domácnosti.

Nevím, odkud se ti kde vzala angličtina, na to jsi poslal moc málo údajů.

J8 to zkoušel tam volat a bylo to v pořádku. Tak to mohl být nějaký problém mobilního operátora nebo něco na ten způsob. Zkus to znovu. Případně měj po ruce někoho kdo ti řekne co to hlášení znamená