SEmperor

Jak efektivně zlepšit reakci?

Mám problém. Hraju hry a jsem šíleně zpomalený(Reakce) nevíte jakým vitamínem nebo něčim jiným to zlepšit?

Odpovědi
Gonfaloniér

Vitamnínem asi žádným. Ale pohybem a sportem. Raketové spoty jsou na to dobré.
Reflexy se ti můžou zlepšít i při střílečkách. Jen tomu musíš dát čas, věnovat se tomu a snažit se.
Pohyb ve skutečnosti stačí kterýkoli, stačí jen když bude rychlejší, klidně běh. Nemusí to být hry a sporty založené na akci/reakci. Každý pohyb pomůže, klidně i posilování.
Chce to trénink. Postupně se zlepšíš.
Nauč se žonglovat.

nyjono

Vitamínem? Ha ha ha ha HA HA HA
Trenovat, trénovat, trénovat, …

klaraholec

No nejsou to přímo vitamíny na lepší reakce, jedná se o tyto https://www.no­virus.cz/ beru je na imunitu a jako jeden z účinků mají i dodání energie a musím říct, že je to opravdu cítit. Obsahuje myslím přes 10 bylinek a vitamínů a většina z nich má právě i účinky na dodání energie, takže určitě doporučuji vyzkoušet.