Avatar uživatele
hippeace

Jak dovézt smetany v kelímku domů bez roztržení?

Jsem pojízdná jen MHD a nakupuji po slevách, takže nakoupené produkty tahám ještě po několika dalších obchodech a pak pár autobusů a cesta domů. Není to časté, ale stává se že přes všechny snahy se mi smetana protrhne, což je uprostřed města fakt skvělé.

Napadlo mne zkusit „silikonové univerzální víčko“, mohla bych tahat krabici, ale s ní se dost špatně operuje když pak chce člověk platit atd . Máte nějaký osvědčený tip, jak dovézt smetanu a další produkty v kelímku s aluminiovým víčkem domů v celku?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? paul1 před 544 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Po předcházejících zkušenostech dávám takové výrobky do ruksaku vždy nahoru a snažím se je tam nějak zabezpečit mezi ostatní nákup tak, aby vydržely cestu domů bez změny polohy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Asi to bude znít divně, ale vedle těch kelímků jsou v krámu ještě půllitrový balení cirka za 36 kaček. Obsahem je stejná smetana a ty 200 ml kelímky jsou te%d zbytečně extrémně předražený. 27 kaček za kelímek, nebo 36 za půllitr? zVAŽ TO SAMA. Tetrapack, netrhají se 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Ač MHD jezdím jen zřídka, tak i v kufru auta se ti to může pěkně pomlít, zvláště když pospícháš a nedáš si moc práce s uložením.

Řeším to úplně stejně jako paul1 (nejen jogurty, ale i vajíčka apod.), jen je ještě navíc pro sichr vkládám do mikroteňáku. To víš, jedině kulomet je jistota-ta-ta-ta-ta… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hard work

Mám dojem, že něco vydrží. Prodávají se i v krabičkách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek