petka

Jak dotírat fleky na zdi?

Mám barevnou zeď natřenou dulux barvou a samolepkou jsem si strhla kus barvy. Kdyz jsem ten kus dotrela tou samou barvou, je to vidět. Jak je možné, že to nechytne ten samý odstín, když jde o uplne stejnou barvu? Je nějaká možnost, že by se mi to ještě podařilo?

Nejlepší odpověď
mosoj

Bohužel ne. Nejlépe to jde pokud je stěna bílá a i to je vidět. Budete muset natřít celou stěnu .

Barvy na zdi díky světlu časem mění barvu a blednou.
Doplňuji:
Tímto také pozbývá smysl odstraňování fleku po kakau, kdy jeden flek nahradíme jiným !!