Silvie

Jak dostat do Wordu leták (formát A4) 4× na formát A4?

Mám ve Wordu na A4 text + obrázek (léták),ale tento leták potřebuju na A4 dostat 4× v menším formátu. Zkoušela jsem A4 rozdělit čtvrtiny,ale tuto funkci jsem v nabídce nikde nenašla. Děkuji

Nejlepší odpověď
baghira

LibreOffice Tisk – Rozvržení stránek – Počet stránek na list (4)
Word 2003: Tisk – Počet stránek na list
Jinak je na to ve windows velmi dobrý program FinePrint.

Další odpovědi
isteron

A čo tak zmenšiť rozmery, napr. v skeneri.

manon

No já to tupě zmenšila na čtvrtinu a pak kopírovala za sebe ještě 3× – na zbylé 3/4 stránky – to jen pokud to potřebuješ vyřešit rychle, než přijde někdo s pořádnou znalostí elegantních řešení :) Prostě zmenšuji, až se tam vejdou čtyři.