Avatar uživatele
Pavel CZ

Funkce ve wordu 2003

Ahoj,poradite mi,jak nastavit ve wordu 2003 slova,ktera casto pouzivam..kdyz napisu prvni pismeno,aby se mi zobrazila nabidka slov,co mam nastavene a ja pouze zmackla enter a slovo se mi „samo“ napsalo?Nevim,jak lepe to popsat.Diky za vsechny odpovedi.L

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lukas před 5295 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Olaf

Abych se přiznal, nikdy jsem si takové funkce v MS Wordu nebyl vědom a pochybuju, že tam skutečně je. Pokud vím, automaticky se dokončují jen kalendářní pojmy, viz http://office­.microsoft.com/cs-cz/word/HA10099775­1029.aspx.

Automatické dokončování slov podporují jiné editory v konkurenčních balících, nejznámější je OpenOffice.org, který je zdarma. Slova dokončují i editory jako Kwrite, ale ty pro Windows neexistují.

OpenOffice.org si můžete vyzkoušet:

http://go-oo.mirrorbrain­.org/stable/win32/3­.1/GoOo-3.1-10.exe

čeština zde: http://go-oo.mirrorbrain­.org/stable/win32/3­.1/GoOo-3.1.10-langpack-cs.exe

A popis programu: http://www.ope­noffice.cz/ (Raději si stáhněte ale výše uvedenou verzi, je v ní spousta věci navíc a vylepšených.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lopp

Nejspis myslite fuknci „automaticky text“. Kdyz kliknete na „vlozit“ a pak „automaticky text“,tak si muzete do zobrazeneho okna napsat slova,ktera chcete automaticky zobrazit.Nebo ho napsat ve wordu rovnou a zmacknout alt+F3 a zobrazi se vam okenko,do ktereho napisete zkratku,po ktere chcete,aby si vam jiz napsane slovo priste zobrazilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Attack-design

automatický text a napsat tam jaké slova

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek