mejra

Jak dosáhnu rychlého výmazu po insolvenci, když jsem 5 let řádně platil atd.?

a teď mi nedají ani paušál na telefon je to trest ?

Původní
Jak dosáhnu rychlého výmazu po insolvenci ,5lletjsem řádně platil a teď mi nedají ani paušál na telefon je to trest ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Rychlého výmazu nelze dosáhnout. K výmazu z insolvenčního rejstříku dochází buď 5 let po skončení insolvenčního řízení nebo v případě, že soud rozhodl o odmítnutí, zamítnutí či zastavení insolvenčního návrhu.

Další odpovědi
Drap

Neni to trest. Jen ostatní se brání, aby ti opět nenaletěli.

marci1

„Výmaz z registru urychlíte tím, že s firmou, které jste dlužili rozvážete smlouvu. Je tedy třeba napsat dopis, ve kterém jednak podáte výpověď smlouvy a jednak odvoláte souhlas se zpracováním osobních údajů. Každý registr má ale trochu jiné podmínky, takže si je nejdříve prostudujte, případně se poraďte s odborníkem.“ 🙂

Více informací na http://pujcko.cz/