Poklička

Jak dopustít vodu do kotle Junkers?

Zdravím, Mám kotel Junkers CERASTAR ZR 18–3 AE a potřebuju poradít jak a co se musí vše udělat když chci dopustít vodu do kotle. Vým jen že se musí ke kotli zapojit hadice přes kterou tu vodu dopustím. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
elkon

Odpověděl sis sám. Napojíš hadici, dopustíš vodu, odpojíš hadici a odvzdušníš soustavu.

Alesh

Já mám taky Junkers, předpokládám, že to bude stejný princip. Zespodu je připojena hadice s vodou a ventil je uzavřen. Pokud poklesne tlak v soustavě mimo vyznačený rozsah, ve kterém to má být, tak pomocí krátkých otevření toho ventilu tu vodu dopustím, až se tlak ustálí uvnitř požadovaného rozsahu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.