zjentek

Jak doma pomáháte pavoukům, jejichž sítě zejí prázdnotou?

Protože ptáčkům taky dáte.

Odpovědi
aliendrone

Tak MOJI pavouci jsou slušní, kulturní členovci (žádné sprosté hmyzácké brebery!), kteří mi doma sítě NEDĚLAJÍ (či jen velmi, velmi zřídka). Ale tím riskují moji nelibost a promptní a nekompromisní odvetu (v souladu s mojí náturou), spočívající v nemilosrdném VYHOZENÍ Z OKNA! A to BEZ PADÁKU! Takže s nimi mám gentlemanskou dohodu – dokud si jen tak lezou po stěně apod., respektuji pravidlo „žít a nechat žít“.

Ale jak asi víš, tak pavouci jsou plachá zviřátka, taxe raději skoro vůbec neukazují. 🙂

BTW – jestli to chceš komentovat tak, že „nejsou zvědaví na moji držku“, tak preventivně k zastrašení posílám malou ukázku toho, čím mě otravuje tvůj synek – BACHA abych toho na tebe nevytasil MNOHEM VÍC! https://www.mrk­.cz/Data/Pics/2023/158/2­300257_e0d8e.jpg 😉 😁 😁

Rokio

Pavouci nejsou hmyz, ani brouci. Jedná se o pavoukovce.

Raději mám mouchy a ne k jídlu.

elkon

Zase hulíš?

Funna

nijak…vyhodím je z baráku, ať se o sebe venku postarají sami 🙂

zjentek

Rokio, brouci jsou hmyz. Děkuju.

zjentek

Kategorie HMYZ, kam pavouci nepatří.