kefud

Jak dokončit přihlášení na Skype?

Na stránkách skype.com jsem si stáhnul aplikaci Skype pro OS – XP+SP3, samo si to stáhlo verzi Skype ale problém nastal až při přihlášení. Překvapila mě hláška, Došlo k chybě: S přihlášením ke Skypu byly problémy, máte zastaralou verzi internet Exploreru. Aktualizujte si internet Explorer a zkuste to později znovu. Já přitom používám Firefox, a při stahování aplikace ani při instalaci žádný problém nebyl !? Vcelku mě to zaskočilo, poněvadž si dál stím nevím rady. Potřeboval bych nasměrovat jak dál s přihlášením.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít diskusi. Pro XP už Skype nefunguje. Jsou uvedaná doporučení např. pro Linux

Něco v anglickém zdroji

https://commu­nity.skype.com/t5/Win­dows-desktop-client/Installing-Skype-On-Windows-XP-SP2/td-p/2978692/page/2

Na Windows XP Pro SP3 nejde nainstalovat žádná verze Skype – diskuse – poradna

http://www.zi­ve.cz/poradna/na-windows-xp-pro-sp3-nejde-nainstalovat-zadna-verze-skype/sc-20-cq-603191/default­.aspx?consultan­swers=1

Další poradna – píše se o IE – Skype využívá pravidla a nastavení právě z Internet Exploreru.

http://www.zi­ve.cz/poradna/ne­funkcni-skype---s-prihlasenim-ke-skypu-byly-problemy/sc-20-cq-603029/default­.aspx?consultan­swers=1

Další odpovědi
Hlada

Skype na XP už nefunguje.
Pokusy o instalaci končí nesmyslnými hláškami. Žádná oficiální zpráva nikde není. Zřejmě je čas na přechod na produkty, které nevlastní Microsoft.

Kepler

Poslechl bych doporučení a aktualizoval bych IE. Mám verzi 11 (možná už jsou už novější) a Skype jsem normálně zprovoznil. Starší verze IE současné verze Skype asi nepodporují. Skype odinstalovat, IE aktualizovat a Skype znovu nainstalovat. Jinak se asi nepřihlásíš.
Jo, taky je pravděpodobné, že historický OS XP to taky nepodporuje (sám už taky není podporován). Pak nezbývá než najít verze IE i Skype podporované xpéčkem. Ale možná kecám, jsou tady lepší experti.