huxa

Lze nějak zjistit, co dělá PC od doby, kdy se přihlásím na svůj účet ve win 7?

Třeba na serverech se krásně vypisuje v příkaz. řádce, co se provádí a provádělo, takže lze zjistit téměř cokoliv.
Při prvním přihlášení trvá mému notebooku 2 minuty, než dokáže „normálně“ pracovat a otevřít například chrome a na něm domovskou stránku, takže se celý „start“ PC několikanásobně prodlužuje, znova přeinstalovávat ho nechci, pouze zjistit, co ho tak zatěžuje :)
Doplňuji:
Programy, které se spouští s PC jsem si nastavil přesně dle mého, to samé s aktualizacemi, jde mi přesně o nějaký výpis toho, co PC dělá, možná existuje i v té přikazové řádce nějaký příkaz.

Nejlepší odpověď
Bedy

Když mi pošlete výpisy z programu RSIT, tak se Vám na to mohu podívat.
RSIT stáhnete z http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Program stáhněte, spusťte jako správce (tedy klik pravým tlačítkem myši na ikonku a zvolit Spustit jako správce) a v okně nechte nastaveno na 1month a pokračujte kliknutím na Continue.

Potom bude chtít program odsouhlasit licenci, takže to potvrdíte kliknutím na I accept. Po dokončení prohledávání se do adresáře Tento počítač-Místní disk C\rsit uloží dva soubory – info.txt a log.txt – oba mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz a můžu Vám na to mrknout.
Eventuálně je nahrajte třeba na leteckaposta.cz nebo uschovna.cz a vnitřní poštou nebo sem vložte odkaz.

Další odpovědi
badisko

podrobne to mas rozepsano v Revo uninstaler (spousteni programu po strartu) ..vsechny programy a sluzby ktere se ti po zapnuti PC spusti …
Doplňuji:
jo je tam moznost je povypinat a zkontrolovat co je to za sluzbu nebo program primo online …ve spravci autospousteni … nebo na sluzby a dalsi je dobrej tento program ..je to vlastne rozsireny Spravce uloh … http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/sys­tem-explorer/ je tam i portable ..ale ten je lehce osekany ,.:D no vyzkousej …

Funna

jo..taky mi to tak dělá…ale jen na noťasu…PC se pouští podstatně rychlej…ale taky má podstatně rychlejší střeva a rychlejší připojení k netu…a myslím, že je zpomalený jen proto, že mám pomalejší router, takže i wifi, než pevné připojení, takže než nachrastí NOD, skype, zkontroluje aktualizace a podobné kraviny a pak ještě kontroluje jestli je v el. síti, nebo na baterce a jaký má dát „profil“ pro úsporu energie a pod…prostě taky čekám a čekám…a firefox se mi pak otevře 6×, jak ne něj zběsile klikám .-))

Bedy

Funna: Ono Firefox je dost pomalý sám o sobě a ty starty jsou vůbec pomalé, co vím ze zkušeností. Lepší je třeba Internet Explorer nebo Opera.
Jinak jestli chcete, klidně mi taky výpisy z RSITu pošlete a juknu Vám na to 🙂

badisko

huxo existuje tady Bedy …:D tam ve vypisu http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/ taky ti to doporucim vic podrobneji uz to snad ani nejde .

huxa

O RSIT a hijackthis vím a také v tom dokážu vyčíst, co potřebuji, nicméně to prostě není to, co hledám.
Něco, jako bys dívce hledající partnera dal vibrátor…