chytrakos

Jak dlouho vydrží bylinky v květináči ze supermarketů?

Odpovědi
marci1

Bylinky v květináči ze supermarketu jsou určeny pro okamžitou spotřebu. Kdo by se chtěl pokusit zachránit je pro dlouhodobé domácí pěstování, musí je v první řadě přesadit a hodně opatrně doma aklimatizovat.
Bylinky je lépe si pořídit v zahradnictví. 🙂
Zdroj: https://www.id­nes.cz/hobby/zah­rada/zive-bylinky-ze-supermarketu-ihned-presadte-jinak-nevydrzi.A090121_134­738_hobby-zahrada_mot

anonym

Koupila jsem si uz podruhé bazalku a ani jednou se nechytla, i když jsem ji hned opatrně přesadila. Pažitka byla v pohodě, i petrželka.

GM

V březnu jsem v Kauflandu koupila mátu, měla jen 5 větviček. Přesadila jsem jí do kvalitní hlíny do většího květináče a bohatě obrostla.