dust8

Jak dlouho vám obvykle vydrží velmi uklizený byt, či váš pokoj? Co to obvykle ovlivňuje?

Nejlepší odpověď
Drap

Asi tak hodinu. Ovlivňuje to to, že stále něco dělám a jsem bordelář

Další odpovědi
Justin1

Záleží na přítomnosti a aktivitě dětí.

paul1

Když je velmi uklizený, tak mi to docela vadí, cítím se tam nesvůj. Tak se snažím změnit prostředí na předcházející stav (aspoň trošku, nenápadně, abych nevyvolal konflikt).

Ametyst

Ne víc než 5 dnů. Ovlivňuje to pes a další členové rodiny, kterým rádo odpadne od ruky cokoliv, co pak zůstane na místě.

elkon

Záleží co se zde dělá, nebo nedělá.

Rokio

Dlouho, protože tam nedělám nepořádek. Obvykle mi tam ale udělá svinčík někdo jiný. Třeba mi v něm na stůl položí předměty, které nejsou moje.

GM

Vydrží tak dlouho, dokud si ho zase nezabordelím, já nebo kocouři. Ale už jsem si koupila robotický vysavač, to je teda věc, už jsem ho měla mít dávno!