autacek

Jak dlouho trvá vykopat ve svahu takovou díru?

Odpovědi
Anikitos

To jde těžko říct, protože to záleží na spoustu podmínkách, na počtu pracovníků, na strojích, a taky jestli se to třeba jen neodpálilo za pomocí nějaké výbušniny tak to mohla byt práce třeba na pár měsíců.

Vzhledem k tomu, že je to skalnatý svah tak to byla práce asi na odst dlouhou dobu, netroufánm si odhadovat, jak dlouho to mohlo trvat.

zjentek

A kde je ta díra? Vyšší rozlišení by nebylo?

hapiky

Ty musíš být hrobník, všude vidíš jen díry

Anikitos

zjentek?
On tou dírou myslí celý ten svah ne? :D – jakože jedna skála, druhá skála a mezi nimi je ta díra (svah)… :P