yeerum

Jak dlouho trvá převod z fiobanky do spořitelny?

Odpovědi
McArthur

Podle zákona max. 3 pracovní dny.

Pokud ale podáte příkaz přes internetové bankovnictví brzy ráno (do 8:00 h), potom budou na účtě v České spořitelně tentýž den večer.

Mám účet ve Fio bance a obecně lze říci, že české banky (KB, ČS, ČSOB, AirBank) jsou rychlé a tentýž den připisují platby na účty (pokud je platba odeslaná do 8:00 h). Mnohem pomalejší jsou zahraniční banky, které to zvládají nejdříve druhý den.

Agneta

Pár dní…tak max. tři:D

Pepa25

Platby zadané tak do 10 hod. tam budou pravděpodobně ještě týž ten. Fio umožňuje zrychlenou platbu za 1,50 Kč, tak to bude v případě zadání pokynu dopoledne určitě připsáno týž den, fakticky během cca 2 hodin.

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/test-rychlost-plateb-mezi-bankami-jak-dlouho-trva-prevod-penez/

Monikas

Já jednou čekala na peníze z ČS 4 dny. Podotýkám, že to bylo v pracovní dny.