darysa

jak dlouho trvá, než mi odpovíte?

Chci se zeptat za jak dlouho mi na mou otázku odpovíte? Děkuji

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Mně se to podařilo přibližně za hodinu :D
Ale ono také záleží, kolik uživatelů je právě přítomných nebo jak těžká je otázka. Na otázku jako je tato jistě dostanete odpověď vždy relativně rychle. Odbornější otázky musí občas počkat, než se objeví někdo, kdo odpověď zná nebo ji umí najít.

Další odpovědi
naty

ahoj když máš štěsti jako právě teĎ ak se ti dostane odpověď rychle ale někdy čekáš na odpověď třeba jeden den někdy déle záleží co máš za otázku a jaké máš štěstí

satan

Koukam ze me to trvalo dost dlouho.

nonnel

To je hned.