Avatar uživatele
Fakes147852

Jak dlouho se hojí operační řezná rána?

Rád bych věděl jak dlouho se hojí režná rána na čtvrtém prstu u nohy když je tak zhruba 2 cm dlouhá a rád bych šel už na intr do školy, doktor je v Rumburku a škola je v Chomutově, bohužel každý den mám kontroly a doktor píše do lékařské zprávy „rána je v klidu a zítra kontrola v 7:30“ a já bych nerad přišel o měsíc vyučování už mám za to hromadu N?

Zajímavá 0 před 845 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Režná rána se hojí déle než obyčejná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

To ti řekne právě ten doktor, proč se ptáš tady, kde nikdo neví o co jde?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Když je to v 7,30 a doktor trošku dodržuje termíny objednávání, tak podle mne se dá škola ještě skoro v pohodě stihnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Se zeptej toho doktora. Myslím, že spolu na něco přijdete.
Třeba už nebude třeba chodit na kontroly tak často, nebo Ti doporučí navštěvovat někoho v Chomutově. Věřím, že i tam mají lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To ví doktor a ten zná tvůj zdravotní stav. A škola by měla být s tebou ve spojení a měli by ti podávat informace, aby ses mohl učit tak jako spolužáci. Nic ti neuteče. Lepší je být zdravý. Pouze tak se budeš schopný učit. Já si také říkám, že se budu učit cizí jazyky každý den, ale někdy jsem tak unavený, že jdu spát. A druhý den pokračuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Fakes147852

Paul1 čtěte prosím otázku jsem na intru a doktorovi chodím do Rumburku a do školy chodím do Chomutova

Nový příspěvek