bulík

Jak dlouho potrvá nasbírání bodů ke zlatému pouze přihlášením?

Nejlepší odpověď
ptáč

Jejda bulíku, strašně dlouho. Do té doby se stane moc věci. V roce 2009 to bylo jednoduché. Stačil párkrát odpovědět rychle, aby odpověď byla nahoře, a po měsíci byla zlatá. Protoze sklízí rychlejší. Však mnozí ví, že? Ale když tak, kteří víte, zůstaňte a zbytečně neodcházejte. Mnozí odešli a nemá kdo odpovídat. Taky je to ztráta času, furt čumět a odpovídat.
A honit body přihlašováním, neúčastnit se a machrovat. Jako někteří. – pak si vzpomínám na honění bodů partnerů, kteří se dohodli na otázce i odpovědi a klikali si do 15000 bodů. Ale už nevím kdo to byl.

Další odpovědi
carpediem

10tisíc dní:-)))

Takto to sbírá -iv- 🙂 ji jde totiž hlavně o body:-)))
Doplňuji:
Předstihla Bullnere:-) Já jsem holka blonďatá:-)))

setapouch

Tezka matika, co?

Bullner

Právě jsem to hledal , ale carpediem mě předstihl :(((

redy

Sem tu přes tři roky, no a dalších deset musím vydržet.A když všecko půjde tak jak teď, budu slavit v roce 2024 dobrý ne? :DD

gagaga

me to bude trvat asi do 75
:p

  • iv-

bulík

Redy, ale no tak si delas (_._)

redy

Aha sem nepochopila otázku 😁

ptáč

Carpediem, škoda že nejsi -iv-, ale o zábavu by bylo postaráno. 🙂

bulík

Ptac, -iv- je fajne, srovnavas nemozne

gagaga

:-*