STUDENTKAEVA

Jak dlouho mohu nechat v krabici otevřenou Marlenku?

Jedná se o tento dort http://www.marlenka-shop.cz/marlenka-reg-medovy-dort-800g-33cz12/ před několika dny jsem jej dostala, na obale je trvanlivost 29.4 takže by měl vydržet, ale chci vědět jak dlouho můžu být otevřený třeba týden?? Děkuji, Agneto, takže myslíš že je nejlepší uložit ji po otevření do ledničky?

Odpovědi
gecco

Týden úplně klidně, akorát ti trochu oschne – Marlenka tak rychle nežlukne…
😉

Agneta

V ledničce ti dva týdny normálně vydrží.

pucipuci

Hodně jsem se nasmál, u nás by do páru hodin Marlenka nebyla, ale úplně nejlepší je dát do sáčku a zmrazit, třeba nakranou na menší díly. Ňamky a dobrou chuť i za mě.

hadi.ce

Než ji sníš.