jak dlouho je možné vydržet s tříselnou kýlou, když docela dřu na stavbě?

Nejlepší odpověď
Hlada

Tříselná kýla je jednoduchá operace, která se provádí laparoskopicky, zpravidla za dva dny po operaci jde pacient domů, rehabilitace je zhruba měsíc. Není rozumné operaci odkládat, zvlášť když dřete na stavbě. Uskřinutá kýla vás může ohrozit na životě.

Další odpovědi
hanulka11

Tak dlouho -než si ji uskřípnete a to bych vám nepřála.