_136

Jak dlouho budou ještě lidé demonstrovat a provokovat než všichni ignoranti pochopí ze situace je opravdu vážná??

https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/chci­pl-pes-otevira-hospody-vlade-natruc-40348758

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jo, já se jim nedivim, čekám, že nepokoje budou čím dál větší napříč celým světem … blíží se apokalypsa …

Další odpovědi
led

Tak dlho, pokiaľ budú ľudia, ktorí tieto akcie organizujú.
Akcia „otevřené hospody“ je v súčasnosti nebezpečné hazardovanie s ľudským zdravím. Pokiaľ hospody, reštaurácie budú fungovať len ako výdajné miesta pre prevzatie objednaného jedla, tj jedlo sa bude vydávať balené, nevidím dôvod, prečo by tak nemohli robiť. Tento systém „Aj vlk je sýty, aj koza je celá“ v rámci dodržania zákazu otvorených dverí, už zaviedlo veľa kamenných obchodov – objednáš telefonicky, emailom, objednávkou cez internetovú stránku a preberieš osobne vo výdajnom mieste.

ten který je

Pokud je situace opravdu tak vážná,měla by být zrušena i vyjímka u závodního stravování a veškerá taková zařízení,která nejsou určena pro veřejnost by měla být také uzavřena.To se týká i restaurace v parlamentu,která funguje v rámci závodního stravování.

Hlada

Premisa, že situace je vážná a že ti, kteří ji nepovažují za vážnou jsou ignoranti, je vadná.
Mnohá opatření, která ohrožují existenci řady podnikatelů, zaměstnanců a zadlužují stát na mnoho generací, jsou chaotická a nedostatečně zdůvodněná. Projevy občanské neposlušnosti jsou tak logickým vyústěním.

Ametyst

Lidé mají spoustu otázek, ale nikdo s nimi nekomunikuje. Já mám např. problém s tím, zda tato situace vůbec splňuje parametry pandemie, a proč jsou nadnárodní firmy otevřené, jako banky a mobilní operátoři, zatímco malé a střední podnikání se zavře. Čím dřív lidé pochopí, že vláda není na jejich straně, tím lépe.

NoFear

Navždy. Lidi si vždy najdou něco, kvůli čemu demonstrovat. Je to „sranda,“ lidi to dělají z hecu. A kdyby se nedej bože nenaskytlo nic tady – alespoň nic tak populárního, tak už se objeví něco ze zahraničí, co i hned vyburcuje místní aktivisty (Floyd, LGBT, Lukašenko, Trump a jiné volby, Navalný,…). Nebo naprosté hlouposti z bulváru píšící o něčem ze zahraničí, které ale s námi ani nemají, co dělat a nijak se nás to nedotýká (a i kdyby, tak to vlastně neopravňuje tu demonstraci nebo to, že by něco znamenala. Pouzer se vždy prokazuje výkvět národa a demokratické společnosti).

Lidi hned uvidí něco v „seriózním“ plátku a i hned po přečtení je jim jasné, že si to žádá jejich přímý zásah. Už totiž vědí vše potřebné. Hned se na fb vytvoří událost, svolá parta „patriotů, zastánců menšin, demokratů, vyvolených s tím jediným pravým názorem“ a tak dále, a už se z vesela demonstruje. Kdyby nebylo těchto jejich zásahů, tak by svět dávno upadl do temnoty. Bez jejich „ovlivnění“ situace by se nic „nezlepšilo.“
Malí lidé, kteří mají potřebu být slyšet a vidět. Připadají si pak důležití, že něco znamenají nebo ovlivní. Jako součást davu se pak cítí silní, navíc musí neustále hledat něco, za co „bojovat.“ Lidé mrzkých (povrchních) názorů, nízkých pudů, omoezené mysli a kteří se nechají snadno zmanipulovat. Mají ze sebe lepší pocit a myslí, že něco dokázali.
A je prosím zcela jedno o jakou demonstraci se jedná. Jestli podopora na záchranu nějakého ztraceného štěněte nebo vyjádření nesouhlasu s vládním nařízením (ty jsou nejpopulárnější), či přímo s vládnoucí stranou/osobou (nespokojenost s tím, že vládne, přestože byla zvolena a vyhrála volby).

zjentek

Někteří ignoranti nikdy nepochopí. Nikdy. Možná, snad po reinkarnaci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Situace nebude tak vážná, až vypnete televizi a strašící zprávy.

_136

A kde najdeme pravdu když nee v televizi?

NoFear

Přece v Blesku nebo Aha! …popřípadě na facebooku nebo v hospodě. 😂😂

led

Mc Merkurion, apokalypsa https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Albrecht+D%C3%­BCrer+apokalyp­sa&tbm=isch&ved=2a­hUKEwjKv6rXyb­LuAhWCq6QKHclqCS­sQ2-cCegQIABAA&oq=Al­brecht+D%C3%BCrer+a­pokalypsa&gs_lcp=Cg­NpbWcQAzoCCAA6BA­gAEB46BAgAEBM6CA­gAEAgQHhATUJsYW­KI9YIJIaABwAH­gAgAG-CYgBthqSAQ8wLjc­uMS4wLjEuMS4wLjGY­AQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LW­ltZ8ABAQ&scli­ent=img&ei=RFwMYM­qNOILXkgXJ1aXY­Ag&bih=891&biw=1280&cli­ent=avg má veľa tvárí. Ktorú tvár máte na mysli?

Mc Merkurion

… asi takovouto: https://www.csfd­.cz/film/233126-cesta/komentare/