pusinka50

Jak dlouho asi se léčí zánět žil?

Zhorším si zdravotní stav či prodloužím léčbu, když bych měla být podle doktorky v klidu a já potřebuji vybalovat věci po stěhování? Mám raději polehávat?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud Vám lékařka naordinovala klid, nepodceňujte to. Nejlépe ležet se zdviženými nohama ( pro lepší odtok krve ) . Zánětem žil máte zpomalený krevní tok a srážení krve a v krajním případě by mohlo nastat ucpání trombem.

Další odpovědi
Wang

Na prvním místě zdraví. Buďte v klidu, vybalování počká, věřte mi.

quentos

kamoš s tím ležel tři týdny. Žádná p*del…