Meggie2

Jak dlouho vydrží opálení ze solária?

Odpovědi
annanaszakce

Hodně lidí ti řekne, že opalování na sluníčku a v soláriu je úplně stejné, protože působí na Vás stejné UV záření, ale už ti neřeknou, že pokud se opalujete na sluníčku, jsme vystavovány UVB a UVA paprskům. Naproti tomu solárium má pouze UVB záření, Prostě solárium opálení kratší výdrž, ale nepochybně se tady najde někdo ze solárního studia kdo to bude rozporovat :)

Kazatel

Bacha, někdy je to jako fakt na dlouho.

https://youtu­.be/qaz73KCiKaM

seraphico

annanaszakce, když už si musíš zakládat další účet, tak zkus alespoň odpovídat na otázku. 😄