ahojahoj

Jak chutnají lanýže?

Vzácný produkt, který patří mezi nejdražší suroviny na světě, jídlo zvýrazní a přidá mu jedinečnou chuť. Jak vlastně chutnají lanýže?

Odpovědi
marci1

Různě, ale každý jim na chuť nepřijde. 🙂
„Z mnoha existujících druhů jen tři patří mezi skutečný kulinářský zázrak – lanýž černý, letní a bílý. Někdy chutnají po česneku, jindy jsou výrazně peprné jako tuřín, na chuť jim hned na první ochutnání ale nepřijde zdaleka každý“.
Podrobněji: http://www.shut-down.cz/2017/06/­27/lanyze-diamanty-na-taliri-2/