Domaldo

Jak chronologicky sledovat Stargate (Hvězdnou bránu)?

Jak jdou chronologicky všechny seriály, filmy a minisérie Stargate (Hvězdné brány) za sebou?

Je toho opravdu moc a většinou jdou některé seriály zároveň

Nejlepší odpověď
dubraro

Stargate má několik řad seriálů (Stargate Atlantis, Stargate Destiny…) a několik samostatných filmů. Jejich děje se prolínají velmi zřídka, spíše se stává, že se postava z jedné série objeví v jiné. Seriály je vhodné sledovat v pořadí jak byly uváděny, děj nezřídka přesahuje z jednoho dílu do druhého.

Další odpovědi
aliendrone

Doporučujisledovat po řadách (sériích) od nejnižší (první série) výše. Protože existují i přímo na sebe navazující epizody, doporučuji totéž i u nich.

Hele, jestli ti sem tam nějaká epizoda utěče, tak se OBVYKLE prdlajz děje. Místo otrockého čumění na TV seriál raději sosni a dívej se dle libosti bez zhovadilých reklam. ;) :D :D

Domaldo

Aliendrone

Já myslím i ostatní seriály a filmy (např. Atlantis, Origins aj.)