horke-kakao

Jak často si píšete na začátku?

Jak často si píšete na úplném počátku vztahu, když se poznáváte? Několikrát za den, či jen jednou za den, či tak 3× týdně nebo třeba jenom jednou za dva týdny? A píšete si oba stejnou měrou, nebo jeden píše častěji, než druhý? Ptám se i proto, abych mohla odvodit, jestli třeba má dané komunikace ještě smysl nebo ne. Po jak dlouhé době bez odpovědi byste na to kašlali?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

no tak my si se svou drahou píšeme každý den prakticky kdykoli můžem, řekněme že od října to byl jenom jeden den, kdy jsme si nepsali… , ale máme to trochu složitější realizovat více a já jenom věřím že to půjde:)

ono se obecně nedá říct, že po jaké době se na to vykašlat… nejlepší máš sama chvíli počkat a on se protějšek ukáže, za jak dlouho mu budeš chybět…

Další odpovědi
Drap

Za mých mladých let šlo psát jenom dopisy posílané poštou. Telefonické spojení také nebylo možné . V jistém čase jsem psával téměř každý den, stejně jsem dostával i odpovědi. Samozřejmě odpovědi byly na dopis starý cca 4 dny.

iceT

Když jsem se před osmi lety seznámila,tak jsme si psávali každý den několikrát denně,smsky samozřejmě,taky jsme si volali,ale třeba před x lety,když ještě nebyly mobily a internet,jsem psala dopisy každý den,odpověd jsem dostávala každý druhý den.
A s úplně prvním klukem,jsem na odpověď čekala asi 14 dní,možná i déle,ale nakonec jsem se dočkala překvapení v podobě osobní návštěvy.Dotyčný toho o mě moc nevěděl,já o něm taky ne,tehdy jsme si jen vyměnili adresy,a věděl jen to,kam jezdím na brigádu a taky tam za mnou napochodoval.

V době mobilů si myslím,že je slušné odpovědět na sms (pokud si píšete smsky)třeba hned nebo do hodiny,to nemusí nosit poštačka a je to fofr.

mosoj

Volat 10 x za den je špiclování a na zabití.

Araxis

Nepamatuji jak na začatku,nebot jsme byly pořad spolu,ale po osmi letech si píšem už jen informační smsky.
Znam člověka,který svý družce,se kterou je 23 let píše a volá minimálně desetkrát za den. Zkratka po padesátce,chytil druhou mízu :))