Mr.Jan

Jak často se v nebytových prostorách mají kontrolovat hasící přístroje?

Odpovědi
_Bůh_

Tak HASÍCÍ přístroje, které zrovna hasí, zřejmě není nutné kontrolovat.
Vedle toho HASICÍ přístroje se kontrolují podle toho, co je napsáno na žlutém papírku k nim připevněnému, příp. dle řádu budovy.

terry

Revize a kontrola hasicích přístrojů
u vodních a pěnových hasicích přístrojů minimálně jednou za tři roky,
u ostatních (práškových a sněhových) hasicích přístrojů jednou za pět let,
v případě náhlého poklesu tlaku uvnitř nádoby hasicího přístroje, nebo jeho mechanického poškození je nutná okamžitá revize a oprava.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=kontrola+ha­sic%C3%ADch+p%C5%99%C­3%ADstroj%C5%AF&­oq=kontrola+has&aq­s=chrome.0.0i512j69i57­j0i512l8.14800j0j15&­sourceid=chro­me&ie=UTF-8

´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Koupil jsem si hasicí přístroj a už ho mám až do „smrti“.
Opak je pravdou. Stejně jako Vaše auto musí na STK, tak i hasicí techniku je nutné pravidelně kontrolovat.
Tato kontrola se provádí minimálně jednou ročně na základě vyhlášky 246/2001 Sb.

https://www.has­pr.cz/sluzby.html

GM

V našem domě necháváme provádět revize hasicích přístrojů a hydrantů 1× ročně, náš technik si to sám hlídá.

Ivanovpet

Ahoj, jak se dnes máš?

jmenuji se Ivanov Petrovich, četl jsem a prohlížel si váš profil a našel jsem na vás něco velmi zajímavého, napište mi prosím na můj email (Ivanov_Petrovich@hotmail.com) . Musím s tebou něco probrat.
Doufám, že dáš vědět.
dík
Ivanov