Drap

jiná odpověď

Naposledy jsem se holil asi před 35 léty

Další odpovědi
quentos

holím se podle potřeby

Cca jednou za 3–4 dny, když už naroste pořádné strniště, které stojí za to holit. Mírné strniště neholím, obvykle si ho nechávám.

jirka F

holím se podle potřeby

Roman71

holím se podle potřeby

Takovým jasným signálem, kdy bych měl vážně sáhnout po holícím strojku je, když stojím v průvanu mezi dveřmi a ve strništi to píská 😁

orwell

holím se denně

při příležitosti probuzení se a provádění ranní hyeny. Zatím se daří. Ono totiž už po padesátce dochází k pozvolné přeměně chlapa v čerta a nechci, aby si mě lidé pletli 🙂

Jiří Bohumil

holím se denně

tatanka

holím se vždy před příchodem do práce

Holím se když jdu do práce a když mám volno tak tomu nechám volný průběh, není to zas tak hrozné.