autacek

Jak často navštěvujete restaurace?

ilustracni foto: vlastní disk F:\fotky\lunch\

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Takovou vyjímečně, 2–3 x do roka při oslavě nějakého „výročí“, nebo kulatých narozenin blízkých příbuzných.
Jinak svou místní „hospůdku“ každý pátek od 07.00–09.30 hod. Dnes už pouze 2 pivka, dříve to bývala i 4, ale už 30 let. Počet klesá s cenou i věkem.:-)
A když jsem to spočítal, kolik už to stálo, to jsem se divil.:-(

Další odpovědi
jáára

Takový? Nikdy.

Kepler

Dřív to bylo výjimečně, ale nadávno jsem objevil knajpu, kde mají nový kulec a velmi dobrou slivovičku. Takže samozřejmě nejdřív vyhrát ty škopíčky, vypít až po ukončení hraní. To od té doby, co jsem kouli prostřelil zavřeným hospodským oknem do zahrady.

Muffz

Tak 3× – 4× do měsíce. Mám radši restaurace než nějaké hospody a putyky, spíš si připlatím, než abych se díval na nějaké místní podnapilé exoty.

quentos

Takovýhle opravdu zřídka, ostatní pak nepravidelně – když je příležitost. Třeba zrovna dneska jsem psal kolegovi, že mi zas nepřenechal třídnici na smluveném místě, a von prej, ať se za ním stavím do hospody, že mi ji dá tam (typickej Ir, no, kde jinde by byl). Pak třeba měsíc nic. Není s kým a sám chodím nerad – leda když je pěkně, to pak třeba jednou tejdně na točený po vobědě vyrazím.