Avatar uživatele
dagry

Rychlé občerstvení

Navštěvujete často rychlá občerstvení?

Já občas zajdu, ale spíš ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Losos před 5147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Opravdu velmi vyjímečně na cestách, kdy z časových důvodů nejde na přípravu jídla čekat, tak to řeším právě rychlým občerstvením. Většinou mi pak z takové stravy bývá těžko.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Jedině z nouze. Dříve jsem se prakticky celý den pohybovala po Praze a na jídlo jsem neměla moc čas čekat, takže byly momenty, kdy nebylo zbytí.

Dnes to, díky Bohu, nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Jestli se tam dostanu jednou, dvakrát ročně… ani teď nevím. Občas, když s přítelem dostaneme hlad a jsme někde ve městě, tak si zajdeme do KFC, ale fakt je to jen párkrát za rok. Fastfoodové jídlo mi přijde zaprvé nezdravé a navíc dost drahé na tu kvalitu. Nechápu, když vidím děti v McDonaldu (brigádně jsem tam byla 2 roky ještě na střední škole), cpát se těma hamubrgerama a nugetama. Jednou za čas jasně, ale některé děti tam jsou pečené vařené. Můj názor. Doporučuji shlédnout film, kdy se muž pro reality show rozhodl celý měsíc nejíst nic jiného než v McDonaldské jídlo. Od té doby jsem tam nebyla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Opravdu velice vyjímečně. Pokud jsme někde na cestě, jsme unavení a na večeři kde se musí čekat nemáme náladu, zaběhneme do KFC nebo vyjímečně do McDonaldu. V tuto chvíli nám to opravdu bodne, jindy ale ne. Také si myslím, že tolik peněz vlastně za nic, je fakt zbytečný… Když už, tak tam jdeme tak dvakrát až třikrát do roka. ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Jednou jsem si dal grilovana kuřeci křidla,no prostě hnus.A tak to vzhledově pěkně vypadalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

jenom pokud mám nějaké vyřizování jinak ne rači si uvařím a najím se doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
j.a.n.a.

Moc ne,když je za potřebí a je chut!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Dagry,nezvykej si na to!Jsou to většinou
„kalorické bomby“ Hamburgery–COLA, to je
tak strašná kombinace-váha jde nahoru,jak
u prasátek.Situace v USA-na boj s obezitou,
se vynakládají miliony dolarů,v Evropě 50%
nadváha a OBEZITA! Následky-těch nemocí je moc a jsou smrtelné.Už ve starém Římu–
platilo rčení-„Víc lidí, zabije lžíce,než
MEČ!“ Na pocit hladu a něco zakousnout?
Ořechy,ovoce(i­sušené-fíky,datle,hro­zinky)
PROBOHA jen N0 „BIG MAG“ a COLU!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření