Avatar uživatele
Rokio

Jak často nahlašujete příspěvky na tomto webu?

Já velmi zřídka. Mnoho měsíců jsem nic nenahlásil. Závadný příspěvek nahlásím, pokud je už opravdu hodně přes čáru.

Zajímavá 0 před 660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

V tomto ohledu se zde chovám spravedlivě (ke všeobecnému dobru přispívá fakt že nejsem politicky angažován/moti­vován, čili se dá bez nadsázky říci nejsem proukrajinská tečkovaná hlásná trouba cizího zhoubného názoru, nic takového).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Od toho jsou tu jiní udavači, co ani nesnesou jiný názor než oficiální, mainstreamový.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rrihamirek1

Nahlasuji prispevky a diskuze, kde jsem sproste napadan neuveritelne sprostymi invektivami. Jinak nic. Stejne to je k nicemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Nahlášuji příspěvky kde jsou použita sprostá slova.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Osobne si myslím, že „samozhodenie svojej dôveryhodnosti“ je účinnejšie, než nahlasovanie závadného príspevku, pokiaľ daný príspevok neporušuje platné zákony ČR a zákonitosť vzťahov človeka k človeku (bez ohľadu na jeho virtuálnu prezývku, vek, pohlavie, náboženské, spoločenské a politické názory).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Já zatím 0, co bude dál, nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

1–3 měsíčně. Hrubým odhadem. Reklamy, nesmysly, vulgarismy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Rokio, na tomto wěbu je relativní klid, IMHO jsou udavači na dovolené. Všimni si, kdo tu chybí a máš hned jasno! (; ((; 🖖

Avatar uživatele
zjentek

Tohle mně smaže na to vem jed! Všichni víme kdo 🤷‍♂️

Avatar uživatele
led

Podozrivý kľud (snáď nepríde… búrka), asi ten váš „víme kdo“ je už v Cudzineckej légii na Ukrajine.

Nový příspěvek