Rokio

Jak často nahlašujete příspěvky na tomto webu?

Já velmi zřídka. Mnoho měsíců jsem nic nenahlásil. Závadný příspěvek nahlásím, pokud je už opravdu hodně přes čáru.

Nejlepší odpověď
zjentek

V tomto ohledu se zde chovám spravedlivě (ke všeobecnému dobru přispívá fakt že nejsem politicky angažován/moti­vován, čili se dá bez nadsázky říci nejsem proukrajinská tečkovaná hlásná trouba cizího zhoubného názoru, nic takového).

Další odpovědi
Ametyst

Od toho jsou tu jiní udavači, co ani nesnesou jiný názor než oficiální, mainstreamový.

rrihamirek1

Nahlasuji prispevky a diskuze, kde jsem sproste napadan neuveritelne sprostymi invektivami. Jinak nic. Stejne to je k nicemu.

jirka F

Nahlášuji příspěvky kde jsou použita sprostá slova.

led

Osobne si myslím, že „samozhodenie svojej dôveryhodnosti“ je účinnejšie, než nahlasovanie závadného príspevku, pokiaľ daný príspevok neporušuje platné zákony ČR a zákonitosť vzťahov človeka k človeku (bez ohľadu na jeho virtuálnu prezývku, vek, pohlavie, náboženské, spoločenské a politické názory).

paul1

Já zatím 0, co bude dál, nevím.

Dochy

1–3 měsíčně. Hrubým odhadem. Reklamy, nesmysly, vulgarismy.

zjentek

Rokio, na tomto wěbu je relativní klid, IMHO jsou udavači na dovolené. Všimni si, kdo tu chybí a máš hned jasno! (; ((; 🖖

zjentek

Tohle mně smaže na to vem jed! Všichni víme kdo 🤷‍♂️

led

Podozrivý kľud (snáď nepríde… búrka), asi ten váš „víme kdo“ je už v Cudzineckej légii na Ukrajine.