Avatar uživatele
Alesh

Jak často máte „štěstí“ na policejní kontroly při řízení auta?

Ať už, že vás jen tak náhodně zastaví policajt s plácačkou anebo, že se za vámi rozbliká auto s majáky. Já, když to vezmu tak kolem a kolem, tak asi tak jednou ročně a skoro vždycky musím „dejchat“, přitom jsem měl vždy vše v pořádku. A kolik tak najezdíte km ročně? Já okolo 10 tis.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3791 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V průměru asi tak 2×-3× za rok. Najezdím cca 15 – 20 tisíc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

No u autokontrol je to tedy dost casto… narozdil od otazky mistra bolaka …nebot jezdim ze severniho Irska do Irska ..kazde rano do zamestani …takze po caste potkam skoro kazde rano policejni hlidku …takze tipuji tak 4–5 do roka… ale vzdy na stajnem miste …jedna se o ciste nahodne kontoly …Irove jsou hrozni ridici rano v zime trochu namrzne vozovka a Irove se vlecou jak smrad ..nemam jim to za zle nebot led a snih moc neznaji …jenze je to obtezujici.. kdyz pred vama nekdo jede 40km. na rovne ceste .. ale jinak jsou na silnicich opatrnejsi ohleduplnejsi a Garda (policie) je taky OK …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

Já bych řekl tak jednou za dva měsíce – naposledy v Polsku. Ročně jezdím cca 80 – 100 tis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jak kdy.ale většinoi tak 2× do roka..letos to bylo jen jednou a to ještě celníci.Jelikož obšas jezsím s kaminem.A hodně jezdím Tatrou 813 8×8.

jednou jsem doat pokutu za nečitelnou SPZku na tatrovce.Auto totiž nebylo asi půl roku mytý a bylo špinavý tak,že na někteých mistech nebylo poznat ani vojenskou barvu.Já totiž auto moc nemeju,časem to opadá.Někdy je na silnici vidět kudy jsem jel:-)
Doplňuji:
najezdím cca 120–150tisíc. Z toho tak 50tisíc tatrou.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

..rocne nekolik desitek tisic :(
dnes 400 km ..
a jezdim ( uz ) bez pokud a kontrol … i kdyz kontroly neovlivnim… pokuty " snad " jo :)

  • iv-

před 3791 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek