Vercule

Jak často je možné si bělit zuby?

Odpovědi
seraphico

„Neexistuje univerzální doporučení, jak často bychom měli zuby bělit. Každá metoda a složení má specifický vliv na chrup a od toho se odvíjí i doporučený interval mezi jednotlivými procedurami.“

Zdroj: https://www.smi­li.cz/blog/jak-casto-je-vhodne-belit-zuby/

da ny

Tak to Vám stomatolog jistě vysvětlil, když Vám bral otisky na zhotovení individuálního nosiče, pro bělící materiál(látku!
Jiné metody nejsou zcela vhodné (kosmetická studia, lampy apod.)…

Bělení může být „domácí“ (pomocí nosičů), v ordinaci (trvá i 2 hodiny) nebo kombinované.