Voiceexe

Jak často a jakým množstvím (l) zalévat konopí, který je za oknem?

Slunce svítí 14 hodin a na večer pod lampu. Vzduch je taky zajištěn. Teplota je stálá +/- 25°C

Nejlepší odpověď
autacek

A jsi si jist, že je pěstování konopí legální?

Další odpovědi
Kryšpín

Nejlépe poradí na SKPV – PCR

Mc Merkurion

… přiměřeně množství …

malinak812

Nejsem si úplně jistý, jestli je vhodné konopí pěstovat za oknem. Podle mě tam pro růst moc ideální podmínky mít nebude, ale třeba se pletu. Jinak, pokud konopí neobsahuje nad určité procento THC, tak je jeho pěstování určitě legální. Sám se o CBD konopí v poslední době celkem zajímám. Zkoušel jsem teď i nějaké ty CBD oleje z https://www.cbdcko­.cz/cbd-oleje-a-kapky/ a musím říct, že to předčilo má očekávání.