jirka F

Jak byste celkově zhodnotili funkční období brzo končícího prezidenta republiky Miloše Zemana?

Mě se začal zamlouvat až když přestal mluvit vulgárně. Jinak za mě nic moc teda jako prezident.

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřísluší mi hodnotit prezidenta, ale myslím, že jsme mohli dopadnout podstatně hůře vzhledem k bývalým kandidátům.

Další odpovědi
Schluker

Tezko hodnotit, kdyz vetsinu volebniho obdobi o nem nebylo slyset. Coz osibne povazuju v dusledku spis za plus.

Dvorní šašek

Celkově? Osobně bych mu dal školní známku 4. Jeho pokání mu nevěřím.

Rokio

Podle mě náš prezident je takový, že všichni tři hlavní kandidáti na prezidenta ČR budou pravděpodobně o poznání lepší než Miloš Zeman fungující ve druhém volebním období.

Myslím si to i o Andreji Babišovi. Ten má sice horší morální kredit, ale je inteligentní a velmi výkonný.

zjentek

🤢🤢🤢🤢🤢
🤮🤮🤮🤮
💩💩💩
👎👎
🐔

aliendrone

Popravdě jsem byl zastáncem jeho kadidatury, viděl jsem v něm částečné vyvážení naší idiotpolitky bezbřehého rektálního alpinismu směrem na západ (která nám přináší téměř bez vyjímky jen samé zlo a škody).

Bohužel mě hluboce zklamal, domníval jsem se, že bude mít VÍCE sebereflexe a zabalí to nejpozději po první mrtvici (pokud ne dříve), kdy už jeho mentální úpadek byl zjevný. A jak to v životě chodí – VŠECHNY předchozí úspěchy jsou rázem ZAPOMENUTY, pokud je na konci KATASTROFA. :(

paul1

Hodně ostudy, ješitnosti a falše, ale občas, sem tam i něco dobrého, ale či to bylo myšleno vážně při jeho falešnosti, to je těžké posoudit.

plebs

Jako korouhvička východ západ

dnb

Jednoznačně. Celé období to sral, nakonec to posral a při jeho odchodu to „dosere“ úplně, omlouvám se, ale jiný názor k tomu nemám. (GRXP)

petrph

prezident Zeman nikdy nezačal a ani neskončil mluvit vulgárně. Těch pár vulgárních slovíček, které se podařilo jeho oponentům vyštrachat za 10 let jeho působení ve funkci prezidenta fakt nestojí za řeč, i když se pořád opakují dokola v médiích že „pan Zeman řekl..“.
Nicméně jeho funkční období se skutečně moc hodnotit nedá, nic mimořádného pro stát nevykonal, ale taky nic mimořádného nezkazil. Takový šedej průměr, pokud tedy hodnotíme skutky a fakta, a ne tu mediální drbárnu která se o něm vedla..

Dochy

Narozdíl od Drapa já můžu hodnotit koho chci. Za mně propadák. Měl pár světlých chvilek, ale to nevynahradí způsob jakým rozeštvává(-al) lidi.

Pepa25

Drap: chápu odpověď správně jako „mohlo to být JEŠTĚ horší“? To to už je laťka nastavená opravdu hodně nízko …