Sinsin

Jak byste se zachovali, kdyby vám auditoři nabídli 3 000 000 tolarů ve zlatě výměnou za inhumaci Otce prasátek?

Otázka čerpána z díla sira Terryho Pratchetta: Úžasná Zeměplocha – Otec proasátek (≈ Zeměplošský Santa)

Jak byste se zachovali, kdyby vám Auditoři nabídli 3 000 000 tolarů ve zlatě víměnou za inhumaci Otce prasátek?

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby jsou chyby, otázka hypotetická, fantastická stejně jako Otec prasátek, který je obdobou Santa Clause.

Takže autor to vyřešil za mě. Ale netuším, kde by „auditoři“ vzali 3 miliony tolarů ve zlatě, které existovaly v 16. století?

Kromě toho nepotřebuji ani Santa Clause ani Otce prasátek, stačí mně Ježíšek.

Další odpovědi
nyjono

Pochybuju, že nabízeli víměnu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.