dust8

Jak byste se zachovali kdyby u vás zaklepal Fiala a chtěl vám sdělit budoucí plány vlády?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Řekla bych mu, ať mi to dá písemně. Musím mít čas to prostudovat, a vznést dotazy a námitky ( když už se obtěžoval osobně až sem). Na plané kecy si nepotrpím.

Další odpovědi
elkon

Pustím psy.

Drap

Asi bych mu neřekl nic, jen bych pustil psa.

da ny

Hned u domovních dveří je 8 schodů, po těch by se kutálel. Ani pusu by neotevřel ;D

Filip84

Sdělil mu, prokazatelně, do záznamu, že je na soukromém pozemku, ať jej bezodkladně opustí, jinak, že proti němu bude použita síla a přivolána policie.

Napadá Tě nějaký racionální důvod, proč bych se s ním měl bavit? Mne ne.

led

„Klopu, klopu a nic. Nikdo není doma… A sousedé? Nikde, nikdo. A hele, tamhle jde pošťák…
Co vám to řekl? Všichni šli protestovat proti mé vládě? To jsou lidi…“

fantázia?
Netešte sa zbytočne, najskôr si z úradu vlády zabezpečia vašu náhodnú prítomnosť a médiá a počkajú, pretože prvý k vám vchádza pracovník ochrany vládnych činiteľov.
Poznámka: Nezabudnite sa tváriť prekvapene a šťastne.
Toto univerzálne pravidlo platí za každého zriadenia a každej vlády

Rocker

Debilům neotevírám.

marci1

S díky bych odmítla. Žánr „fantasy“ („pohádkové ztvárnění pro dospělé“) nemusím. 🙂

Gus_Fring

Ajéjej. Tohle bylo mířené na Babišovce, Komanče a Spďáky, ne? :) Teď mají orgáče, když můžou napsat něco proti Fialovi a dělat borce, jak by mu ublížili. :))

Ametyst

Ajejej, nespletl sis letopočet?