krftwrk

Jak byste se zachovali ?

Predstavte si situaci. Jste nekde s kamarady a jeden, rikejme mu Pepa si neco pujde koupit, ale nebude mit dostatek penez a vy mu zbytek doplatite. Toho si vsimnou ostatni, jak za Pepka doplacite a i oni tohle zkusi > neco si koupi a budou doufat, ze vy to za ne kdyztak doplatite

Jak byste se v teto situaci zachovali vy ? Kdyz pomuzete pepkovi, ale ne ostatnim, tak to asi nebude uplne v poradku. Nadruhou stranu kdyz pomuzete i ostatnim, muzou z vas mit casem chodici bankomat…

Ps: hloupa otazka, ja vim, ale nemam co delat a stejne se tu objevuji i horsi dotazy

Nejlepší odpověď
Hamon

Nasel bych si skutecne kamarady. Mel jsem stesti, ze jsem takove lidi nikdy nepotkal.

Další odpovědi
marci1

Rozhodně bych se nenechala využívat. Takové „kamarády“ vyměnit. ☹

redy

No ono de oto kolik by se doplácelo ale asi bych je znala a věděla co odnich můžu čekat,nelze takhle odpovědět 🙂

briketka10

takové situace neznám
mám jednu kámošku, když mám peníze
a ona je nemá, zaplatím já a naopak 😁

gracesabol

řekni jim že nejsi banka aby si od tebe vybírali prachy