Anonym#112

Jak byste se pomstili klukovi, který donutil vaší holku, aby se s váma rozešla?

Jak byste se pomstili klukovi který donutil vaší holku aby se s váma rozešla

Nejlepší odpověď
Drap

Nemstil bych se. Jak mohl někoho donutit? Snad musela souhlasit i ona. Našel bych si jinou holku, lepší.

Další odpovědi
led

Přátelství, kamarádství a láska fungují na základě vzájemného dobrovolného porozumění a vztahu.
Islámské právo, kde žena je podřízena muži, u nás neplatí.
Ten chlapec ji donutil násilím, aby se s tebou přestala přátelit?

zjentek

Rozešla jak? V dobrém? V ezlém?

„Jak byste se pomstili…“ Našel bych si jinou holku. LEPŠÍ!

Led, možná nepřestala přátelit, ale přestala s ním „tamto“, však víme. A pokud je to už teď holka toto druhýho kluka, tak ten by měl mít taky sakra kousek toho „práva“ ji taktně donutit, aby s tím prvým už netamto!

Kelt

Pomsta nic neřeší. Zamysli se nad tím, proč se s tebou ta holka rozešla. Když vynecháš všechny nadávky na ni a na něho, zjistíš, že určitě nejsi dokonalý a že máš co zlepšovat. Pak se druhá, kterou si lépe vybereš, už neuteče.

Edison

Gentleman se nemstí. Gentleman trestá!! Jinak jak píší ostatní a já přitlačím: On zapůsobil, ona byla „zadána“ a ona se rozhodla se s Tebou rozejít. Ber to tak, že on byl pro ni v daný okamžik lepší, než ty. Pro Tebe je to jistě motivace. Ona se rozhodla, že nebude s tebou, ale s ním = nestojí za to si tím dělat hlavu.

ivzez

Anonyme, mstít se sám sobě je hloupost.
Nikdo jiný, než její partner ji nemohl přimět, aby se s ním rozešla.

A jestli si její partner opravdu myslí, že ji k rozchodu přiměl někdo
další, potvrzuje tím správnost dívčina rozhodnutí.

(Dívky se s kluky, kteří za něco stojí, nerozcházejí.)

led

zjentek, asi som ešte príliš mladá a naivná, ale nechápem, prečo by ju mal nový „kluk“, ak s ním je o vlastnej vôli, nútiť „aby s tím prvým už netamto“.
Možno ako starý skúsený harcovník a znalec dievčenských duší mi to vysvetlíte.

zjentek

No tak teda dobře…

Led, podívejte, nemusíte být vůbec mladá a už vůbec ne naivní. K tomu, abyste podobně nechápala postačí, abyste nerozuměla* ženám. Stačí takto? (;

*Rozumět zde rozuměj jako vidět očima, nikoli vidět SVÝMA očima.

led

tak a teraz vďaka vám, som pochopila, čo som za celý svoj aktívny život, robila zle, napriek tomu, že za celú svoju pracovnú éru som „prežila desiatky životov“.

zjentek

Přesně! Jste chytrá, ale rozhlédněte se také někdy okolo. Někdy ten skutečný obraz fakt stojí za to pochopit (; …hezký víkend (;

led

Lepšie je priznať si chybu,
než popierať pravdu.

zjentek

Co dodat. Naprosto geniální, jako vždy.