Anka1597

Jak byste se oblékli „elegantně neformálně“?

Jak pro muže, tak ženu.
Děkuji za odpovědi? 🙂

Odpovědi
Hamon

Neformální oblečení je běžné oblečení. Záleží na konkrétní společnosti, kam se jde. Neformální oblečení v pekárně je trochu jiné, než neformální v bance.

Lamalam

Záleží na akci. Jiné bude neformální oblečení na zahradní párty a jiné na večírek s přáteli. Zcela jiné bude na oficiální akci, v pozvánce by mělo být požadované oblečení vždy napsáno.

marci1

Muž : sako, kvalitní kalhoty ( ne džíny ).
Žena : šaty ( nejlépe jednobarevné ) nebo halenku a sukni ( nejlépe bílou a černou ) a budete ťip ťop ! 🙂