Startred

Jak byste řešili ředitele školy, který nadržuje jednomu žákovi?

Známá je učitelka a má ve třídě problémového žáka, který ji neustále znevažuje, neplní úkoly a je obzvláště drzý. Když mu napsala do Bakalářů (třídní knihy) napomenutí, ředitel ho smazal s odůvodněním, že jde údajně o nadané dítě, o které by škola nerada přišla, a že by se mu měly dělat ústupky. Mělo by se toto nadržování někam nahlásit?

Nejlepší odpověď
annas

Chtělo by slyšet názor druhé strany. Ale výuka je přece výchovně vzdělávací proces, takže nekázeň i dobrého žáka , by se určitě neměla tolerovat.

Snad by se mohli rodiče zeptat na třídních schůzkách, jak je to možnéí. ,že se jim ani spolužákům nelíbí postup vedení. Určitě je jednání nespravedlivé. .Kromě toho ředitel ubližuje chlapci, , , že chlapci nebude všechno snadno procházet a může i špatně skončit, přijít nejen o přátele, ale i o zaměstnání. Pochybuji, , že mu v zaměstnání budou prohřešky tolerovat, když se bude nad ostatnoí vyvyšovat, chovat se egoisticky. Jak se do lesá volá, tak se z něho ozývá.

Další odpovědi
_Bůh_

Nemělo.