Avatar uživatele
jirka F

Jak byste reagovali, kdybyste vystoupili z autobusu a nějaká slečna by na vás vyhrkla věty uvedené v popisu?

Jak byste reagovali kdyby jste vystoupili s autobusu a nějaká slečna by na vás vyhrkla hned máš facebook,máš telefonní číslo?
--

Jak byste reagovali,kdyby jste vystoupili s autobusu a nějaká slečna by na vás vyhrkla následující věty…(více popis)

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

f) mám jinou odpověď

Neřeším, co by mohlo být, kdyby … Reagovala bych podle okolností, ale pochybuji, že by se na mě obracela nějaká slečná s uvedenými otázkami.

Jedině že by se mě zeptala,. kudy se dostane tam a tam …

Ale ptáte se i žen,, takže opakuji,reaguji jen na přítomnost,. nikoliv co by kdyby . I kdybych byla na něco podobného připravena, může nastat jiná situace.

Netuším, kdyby se to stalo, nebo kdyby se to nestalo … co by se mohlo stát, ale nestalo by se to … .

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

f) mám jinou odpověď

Co jsi to za chlapa, že u takové otázky zapomeneš sdělit tak ZÁSADNÍ fakt, jako je alespoň ten, jak slečna vypadá? Tohle je v takové situaci totiž doslova určující, alespoň u mne tady ano. Běžně bych ignoroval, ale pokud by byla FAKTICKY KUS, je pravděpodobné, že bych se nechal „polapit“. ;) :D :D

BTW – všimli jste si toho také? Mezi „Keplerovými palírnami a kvasírnami a.s.“ a ekopotravinářským gigantem „Annas Incorporated“ již čile probíhá vzájemná kooperace, přinejmenším z palíren do „Annasfertu“ dochází k dodávce produktů v míře zajisté NEMALÉ! O tom jasně svědčí forma úpravy otázky od madam annas!

A to se nám děvče ještě nedávno chlubilo, že i na oslavách vypije sotva sklenku… no a teď TOHLE!!! Keplere, TY CHLÍVÁKU, že se nestydíš! Z nevinné mravopočestné ženy chceš vyrobit alkoholičku, která klesne na tvoji erotochlívnou úroveň?! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

f) mám jinou odpověď

Opět otázka „co by kdyby“ Nikdo neví jak by se zachoval v krizové, nebo náhlé situaci. Jsou to jen odhady a bláboly. Otázka pro otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

f) mám jinou odpověď

Chtěl bych na ní kontakty, výši konta, věk, jakou má fifinu…

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

f) mám jinou odpověď

Slepico klídek nemám bobule a jsem na chlapečky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

b) neřekl bych nic z toho

…A zfleku bych ji hrábl do rozkroku se současným sdělením, ať trapné formality přeskočíme, bo snad nejsme malé děti.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

f) mám jinou odpověď

Existují dvě možnosti (pokud bych byla mužem). 🙂

  1. Slečna se mi líbí: Proč? Líbím se ti?
  2. Slečna se mi „nelíbí“: Ty jsi tedy hrr!

🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Já něco podobného zažil… kousek ode mě… Kolegu po telefonu otravovala nějaká baba s nějakejma trapnejma nabídkama. Když ji řádně odbyl, tak mu povidám, že se jí měl na tyhle věci optat, jako kolik jí je, jakej má tydlifon, jakou má frndu a jestli by šla na rande a to s tím, že když, tak bude nad její původní nabídkou uvažovat. Mno… kolega na mě čučel, pak se rozchechtal a řekl, že „to by bylo odpovídající odmítnutí“. Věřím, že kdyby se jí to stalo párkrát, asi by s tou prací sekla. 😁

před 1602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Edison, palček za príhodu

před 1602 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek