jirka F

Jak byste reagovali, kdybyste vystoupili z autobusu a nějaká slečna by na vás vyhrkla věty uvedené v popisu?

Jak byste reagovali kdyby jste vystoupili s autobusu a nějaká slečna by na vás vyhrkla hned máš facebook,máš telefonní číslo?
--

Jak byste reagovali,kdyby jste vystoupili s autobusu a nějaká slečna by na vás vyhrkla následující věty…(více popis)

Nejlepší odpověď
annas

f) mám jinou odpověď

Neřeším, co by mohlo být, kdyby … Reagovala bych podle okolností, ale pochybuji, že by se na mě obracela nějaká slečná s uvedenými otázkami.

Jedině že by se mě zeptala,. kudy se dostane tam a tam …

Ale ptáte se i žen,, takže opakuji,reaguji jen na přítomnost,. nikoliv co by kdyby . I kdybych byla na něco podobného připravena, může nastat jiná situace.

Netuším, kdyby se to stalo, nebo kdyby se to nestalo … co by se mohlo stát, ale nestalo by se to … .

Další odpovědi
aliendrone

f) mám jinou odpověď

Co jsi to za chlapa, že u takové otázky zapomeneš sdělit tak ZÁSADNÍ fakt, jako je alespoň ten, jak slečna vypadá? Tohle je v takové situaci totiž doslova určující, alespoň u mne tady ano. Běžně bych ignoroval, ale pokud by byla FAKTICKY KUS, je pravděpodobné, že bych se nechal „polapit“. ;) :D :D

BTW – všimli jste si toho také? Mezi „Keplerovými palírnami a kvasírnami a.s.“ a ekopotravinářským gigantem „Annas Incorporated“ již čile probíhá vzájemná kooperace, přinejmenším z palíren do „Annasfertu“ dochází k dodávce produktů v míře zajisté NEMALÉ! O tom jasně svědčí forma úpravy otázky od madam annas!

A to se nám děvče ještě nedávno chlubilo, že i na oslavách vypije sotva sklenku… no a teď TOHLE!!! Keplere, TY CHLÍVÁKU, že se nestydíš! Z nevinné mravopočestné ženy chceš vyrobit alkoholičku, která klesne na tvoji erotochlívnou úroveň?! ;) :D :D

Drap

f) mám jinou odpověď

Opět otázka „co by kdyby“ Nikdo neví jak by se zachoval v krizové, nebo náhlé situaci. Jsou to jen odhady a bláboly. Otázka pro otázku.

Edison

f) mám jinou odpověď

Chtěl bych na ní kontakty, výši konta, věk, jakou má fifinu…

Kryšpín

f) mám jinou odpověď

Slepico klídek nemám bobule a jsem na chlapečky

zjentek

b) neřekl bych nic z toho

…A zfleku bych ji hrábl do rozkroku se současným sdělením, ať trapné formality přeskočíme, bo snad nejsme malé děti.

marci1

f) mám jinou odpověď

Existují dvě možnosti (pokud bych byla mužem). 🙂

  1. Slečna se mi líbí: Proč? Líbím se ti?
  2. Slečna se mi „nelíbí“: Ty jsi tedy hrr!

🙂

Edison

Já něco podobného zažil… kousek ode mě… Kolegu po telefonu otravovala nějaká baba s nějakejma trapnejma nabídkama. Když ji řádně odbyl, tak mu povidám, že se jí měl na tyhle věci optat, jako kolik jí je, jakej má tydlifon, jakou má frndu a jestli by šla na rande a to s tím, že když, tak bude nad její původní nabídkou uvažovat. Mno… kolega na mě čučel, pak se rozchechtal a řekl, že „to by bylo odpovídající odmítnutí“. Věřím, že kdyby se jí to stalo párkrát, asi by s tou prací sekla. 😁

led

Edison, palček za príhodu