jak byste popsali chuť „tutti frutti“ ?

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych – všehochuť. Těžko poznat, který druh ovoce převažuje.

Další odpovědi
terry

ovocný mix

anonym

Velmi příjemnou svěží ovocnou chuť.(Když jsem kupovávala tu pastu,co přimomíná tom004,tak jsem mívala vždycky pocit,že zatínám zuby jen při přivonění)

tom004

Kdysi,existovala zubní pasta pro děti,stejného názvu.Měla prý,ovocnou chuť.Ale,jakého ovoce nevím.

hanulka11

sladká – jako lesní ovoce

Děda Louda

Říká to sám název – chuť všeovocná, tedy jakákoli, co zrovna dům dá.

GM

Něco jako multivitamín?

gnosis

chemicke ovoce