Avatar uživatele
Lgee

Jak by vypadaly odpovědi.cz s neomezenou svobodou?

Cenzura tu není nějak velká ale jak by odpovědi vypadaly kdyby se nemazalo nic a byl by zcela svobodným webem?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, zjentek, jirka F před 1644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

I když existuje svoboda projevu, ale i ta má určité hranice. Stejně jako když jedete po silnilci, musíte dodržovat pravidla, tak je to třeba i na internetu.

Můžete narazit,. ublížit, urazit, ponížit atd. pokud nebudete reagovat podle pravidel etiky či etikety,.

Pokud byste dále ignoroval gramatiku i pravopis, jak jste sám napsal, byl byste zřejmě spokojený.

Příliš mnoho svobody přináší chaos, mohl by nastat i zmatek. . Je to váš úhled pohledu.

Svoboda by měla vyhovovat většině, nikoliv menšině.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Byl by tady neomezený bordel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Hemžilo by se to tady výplody choré mysli, obdoba toho, co vypadává z tebe.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To záleží na tom jak by vývojáři ten systém nastavili, oni totiž nutně nemusí hned přistupovat k cenzuře, stačí z počátku jen sbírat negativní hlasy od uživatelů a jen pokud jich je u dané otázky dostatečný palců dolů by teprve došlo k minimalizaci otázky (tj. zobrazovala by se v přehledu cenzurovaná ale bylo by možné ji otevřít a případně ji třeba i hodnotit pozitivně s tím že web by při rozkliknutí upozornil na to že otázka byla hodnocena uživateli převážně negativně a je možné že porušuje pravidla serveru) a teprve pokud by počet negativních hlasů dále rostl pak teprve by otázka byla skryta úplně.

Na tomto webu není špatné to, že tu funguje moderování závadných otázek – to je naprosto nutné dělat, ale špatné je to jak se to tu dělá. Špatné je to, že stačí hlášení jednoho jediného uživatele aby váš dotaz zcela zmizel a nikdo toho mazálka už dodatečně nekontroluje, zda opravdu mazal oprávněně či nikoliv, to je tady špatně.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Autista

Zní to jako pěknej nápad, ale pak by toho sotva registrovaní (př.já) začali zneužívat a mlít tu hovna a zaplňovat servery blbostmi kdyžto mít (ze začátku jen 5 otázek) tak je potřeba každou pečlivě zvážit. Shrnutí: Pak by se tu člověk nedozvěděl nic a spíš by to tu vypadalo jako lidé.cz než odpovědi.cz
A málo koho zajímá, že Bětka dělala tamto a Růža zas todlencto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Podle mne by zanikly, protože by tu bylo mnohem více
hloupostí a ignorantských urážlivých příspěvků.

Návštěvníci by o web následně ztratili zájem a provozovatel
by příšel o příjem z reklam. K čemu web, který nic nenese?
_______

Doplňuji:

Autisto, toho bych se neobávala. Slušní lidé by se dále chovali slušně.
Možná by po nějaké době odešli, protože by se jim tu už nelíbilo.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To záleží, jestli si dotyčný spojuje svobodu se zodpovědností nebo ji má za anarchii. Také záleží, jestli už v mnohých nehlodá červ pokrytecké korektnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Vypadaly by stejně jako dnes, protože při neomezený svobodě bych začal MAZAT JÁ! Jsem taková blbá, skrytá rezerva.

Drape tywoe já jenom čekám, až něco ZDRAVÉHO vypadne z tebe. Nic jiného už mě tady nedrží. (;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Herjulfson

Ge0rge – z tvých odpovědí vidím, že se v této oblasti orientuješ – neuvažuješ, že by si něco takového vytvoři? Samozřejmě mám na mysli vytvořit něco mnohem lepšího.

před 1643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek