jirka F

Jak by vypadal váš vysněný svět?

Kdyby jste měli možnost teď a nebo po smrti žít ve světě, který se vám líbí, co všechno by tento svět zahrnoval? A jak by to tam třeba vypadalo?

Nejlepší odpověď
annas

I když nesním o jiném světě., sen je sen, který se liší od současnosti. Byť je to třeba svět z minulosti nebo z fantazie či některých filmů, nikdy se do tohoto světa nepodívám, proto to považuji za hypotetickou otázku.

Sen je sen, patří jen mně, zatímco v současnosti žije víc lidí. Snažím se žít přítomnosti, protože dnes je dnes. zítra bude opět dnes, ale netuším, jaké bude zítřejší dnes.

Další odpovědi
Ametyst

Byl by to rovnovážný svět bez extrémů a extrémistů. Technika a technologie by lidem sloužila a nebuzerovala je, ani z nich nedělala otroky či závisláky. Nebyla by povinná a nařízená. Prostě rovnováha a zdravý rozum, co nedělá z nepřátel přátele a z okrajového důležité.

zjentek

Bližní by tam nepodrazil bližního pro své pohodlí, prospěch a personální výhody.

Kelt

Byla by možnost žít venku nebo pod střechou. Neustále čerstvé ovoce, zelenina, mořské výrobky. Každý by mohl žít dle vlastního uvážení – sám, s libovolným počtem partnerů. Vše by bylo pro každého. Určitá skupina by odpočívala, další by se starala o blaho obyvatel. A pokud by se někteří lidé o to nestarali tak by už nemohli na tomto světě zůstat.

Kepler

Něco jako Francouzská Polynésie, vč. krásných Tahiťanek, všechno zdarma a počasí na objednávku.

hapiky

Možná není ani tak důležité jaký by to byl svět, ale jací by v něm byli lidé.
Pokud by lidé neměli v genech negativní vlastnosti (ani nebudu jmenovat které) svět by mohl být fajn.
Vysněný svět = inteligentní lidé s tzv.vybraným chováním. (humor by nesměl chybět).

Spartaboy

Všichni by mohli chodit jakkoliv oblečení nebo i nazí, mohly bysme si zmaterializovat cokoliv bysme chtěly. Barvy by byly jasnější všechno hyperrealistické. Ze všeho by se linulo nádherné světlo. Měly bysme se nádherně mohly bysme dělat vše jako na Zemi nebo i mnoho dalších věcí které na zemi nemůžeme prožívat nebo jen málokdy.

Jsem Jan

Krajina jako v Japonsku. Architektura – evropské baroko a rokoko. Teplota v noci 13°C a přes den kolem 23°C. Obyvatelstvo milé, tolerantní, empatické, vstřícné, bez sociálních propastí a s důrazem na morálnost (Všichni by měli osobností typ DIPLOMAT https://www.16per­sonalities.com/cs/o­sobnostni-typy ). Vláda osvíceného, chytrého a empatického panovníka, který by byl skutečnou morální autoritou. Legální marihuana. Halucinogeny (př.: LSD, DMT, atd) k rekreačním účelům po konzultaci s lékařem.
Víc mě asi nenapadá. Takhle bych si asi představoval perfektní svět, ne Nebe. Na otázku „Fungovalo by to ?“ odpovídám rovnou, že ne.

Bája 1

Můj svět by vypadal takto: Měla bych absolutní volnost, mamka ani nikdo jiný by mi nic nezakazoval, mohla bych si kupovat a z internetu objednávat co chci a za kolik chci, byla bych hubená, i když bych jedla hodně sladkého, měla bych hodně peněz, internet by byl všude, mohla bych si dělat, co bych chtěla, nekradlo by se, bylo by ještě více sladkostí, mohla bych si dovolit všechno, co bych chtěla, z alkoholu by existovalo jen pivo, víno a nějaké likéry jako třeba vaječný nebo čokoládový likér, Aperol a nějaký sladký aperitiv. Nemusela bych se vážit a to ani u doktora, ani doma, k doktorům by se vůbec nechodilo, protože by nebyly žádné nemoci, maximálně rýma, kašel, horečka. Všichni by mohli jíst, co chtějí a neztloustli by. Neexistovaly by drogy a alkoholu by se mohlo vypít tak 1 až 4 skleničky, piva maximálně 3. Všechny ženy by nosily na hlavách jen čelenky. V kuchařských knihách psaných braillovým písmem by byl reliéfní obrázek každého jídla, např. dortu, bábovky, vánočky, atd. V mém světě by bylo pořád léto a všichni by všeho měli hojnost. A neplýtvalo by se jídlem. A bylo by víc a levnějších ketodiet jídel.

L.G.

Můj svět se bez konkrétní představy a následné realizace neobejde, a to zhruba tahle, ať se nejvyšší právní síla nevrací Ústavou ČR ani Ústavou EU, ale vrátí se v první řadě tam kam patří, to znamená do dokumentu, který tu síla opravdu má, protože za mě obstál v časovém testu jako nedostižná jednička, či-li to je přesně to, co bych zároveň zřizovateli rád vzkázal na dálku zpět, byla to pecka, je to pecka a navždycky to bude pecka, ale jak zařídit, aby to jako pecka uznali i adresáti jako dokument výchozí a hlavně svou povahou závazný, člověk ho má chuť hodnotit jako normu imperfektní a hlavně vyhaslou, která jediná má nárok na hodnocení: dokonalé, a to absolutně ve všech možných ohledech, je to totiž opatřená klauzulí věčnosti svou absolutní účinností i vůlí tvůrce, na tomhle dokumentu, resp.na v něm uvedených pravidelných, pozn.tuhle „věcičku“ chci mít doma v originále, pro upřesnění v možnosti vadného uchopení raději v originálu, ne s povahou originálu 😉.

paul1

Líbil by se mi svět bez politiků, bez extrémistů, bez teroristů, bez zlodějů, vrahů a násilníků …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dea Lae

Příspěvek smazán administrátorem.