Avatar uživatele
otaznik007

Jak by vypadal váš ideální den, kdybyste nebyli ničím limitováni?

A jak moc se odlišují od takového dne vaše skutečné dny ve vašem životě? Žijete podle svých představ?

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? Drap, tatanka, briketka10, zzzzz, marci1, da ny, gecco, Kepler, Anikitos, Pejevek před 2525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Dopoledne by přijela mladá a fešná hospodyňka v krátké sukénce a udělala mi dobrý oběd i s dezertem. Pak by mi vypíglovala celý byt a já bych ji zálibně pozoroval z křesla. Povídali bychom si o vesmíru a vysvětlila vše, co ještě nevím. Nakonec bychom večer otevřeli sedmičku rulandského a pak se rozloučili s tím, že by mi s díky dala tisícovku za to, že mohla strávit den s tak kouzelným dědkem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Neuvěříš…
😉
Dlouze a volně bych si pádloval po WW, tak WWII, možná WWIII…
A nikoho bych nepotkal…
Nebo se volně toulal po lesích a lukách…
A – o5 – nikoho bych nepotkal…
___
Ale jinak jo – dělám si, co se mi zamane..
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Mít řidičák (ten nemůžu mít) zdraví mě limituje.
Jezdila bych na výlety po památkách a tak různě.

Teď jsem doma a koukám na filmy, poslouchám
hudbu – mám tu činnost moc ráda. Uspokojuje mě
ze všeho nejvíc. Uvařím si kávičku. Jídlo si taky
nějaké ukuchtím a jsem si paničkou s kocourkem
celé situace 😁

Jo jednou tu podobná otázka už byla a já odpověděla,
že bych si na úklid pozvala hodinového manžele na
úklid a do Diskuze napsala: Že se za bordel nestydím.
Do výšek se bojím apod.
Potom bych mu uvařila nějakou dobrotu a co by bylo dál
se uvidí.

( To je tak nějak poznámka k odpovědi Keplera )

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Třeba tak jak dnes. Pohoda, klídek. Žiji tak jak chci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Idealni den je kazdy den behem me dovolene, volna, ktere travim mimo domov, poznavanim novych mist, novych lidi, uzivanim si sportu, dobreho jidla atp.
Ale i vsedni dny – tedy pracovni jsou prijemne, kdyz se dobre vyuziji. Nejsem v praci 24 hodin, tak se zase ta nepracovni cast dne da zaridit tak, aby byla pro me idealni. A ten, kdo ma zaroven idealni i zamestnani, ten se ma nejlip

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pejevek

Ve dne bych šla na nějaký hodně dlouhý výlet a večer na koncert,nebo do divadla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Takový si pravidelně děláme. Nejlépe někdy v neděli. Celý den v pyžamu v posteli, žádné vaření, uklízení. Celý den pojídáme ovoce, povídáme si v „pelíšku“, prohlížíme si staré fotografie, zazpíváme si, nebo si přečtem něco zajímavého. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

S dobrým kamarádem v kanadské přírodě bez mobilů, rádia, ale i bez vlků a medvědů. Tím nechci říci, že příroda u nás není hezká.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Bez problému vstát, dát si bombastickou snídani, zacvičit si, zase se najíst, pak by mohlo být venku krásně teplíčko, ideálně začátek léta, šla bych ven buď sama, nebo s někým podobného ražení, na kytičky a na zvířátka, s sebou bychom měli dostatek vody a dobrých věcí k zakousnutí, večer dobré pívo, lovení netopýrů s determinací a opětovným vypuštěním, opět zase s někým stejně cáklým a zpátky doma dobrý čaj, dobré anime/seriál a spinkat. Kopulace by byla už jen třešničkou na dortu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marky Stark

Pokud bych nebyla opravdu ničím limitována, vypadal by asi následovně: Ráno bych vstala někdy kolem osmé hodiny a dala bych si kávu s Nielem de Gras Tysonem a nějakým významným filozofem. S nimi bych probírala filozofické otázky o smyslu života. A celý zbytek dne bych se potulovala po lesích nebo bych si zajela zažít nějaký středověký larp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nasedl bych na kolo,vzal s sebou svačinu a jel na celý den někam do přírody,pryč od lidí.No nic,ráno jdu do práce.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kdyby ty zas…ý řetězce nebyly kvalitou svýho zboží tak limitovaný, určitě bych dneska měl zdravější jídlo sakra!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Chtěla bych si užít den, kdy by někdo za mě uklidil, uvařil by výborný drahý netradiční předkrm, speciální drahé jídlo, např. panenku nebo pravý biftek s domácími hranolky, upekl by výborný koláč. Přijeli by mladí s vnoučkem a až bychom to všechno zdlábli, šli bychom na procházku a povídali a povídali a já bych se roztékala blahem z vnoučka.
_____________­__________________

Podle svých představ nežiji, chybí mi na to finance.

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Spousta spánku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Stejně, jako každý můj den
(nejsem ničím limitována, limity máme pouze ve své hlavě).

WW bych si také dala říct …
Přibereš mne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jsem pánem svého času, ideální den, tj. čekání s foťákem na kopci na východ (západ) slunce, si udělám podle libosti téměž kdykoliv. Pracuji pouze, když mě zakázka zajímá (nebo když začne mít manželka divné řeči o nicnedělání, darmožroutech apod.). Za mlada byl pro mě ideání den strávený v pelechu s kyprou děvou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jako důchodce si ideálně prožitý den (na rybách, v lese, v hospodě) dělám téměř kdykoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

8:30 budíček, povalování v posteli, přepnaní Tv programů
9:30 snídaně, kafíčko, Internet …
10.30 – 12.30 drobná oblíená domácí práce
12.30 – 13.30 oběd, odpočinek, Tv nebo film
14.00 odchod s detektorem hledat poklad
16.00 Vykopat pytel dukátů
17.00 – 20.30 čistění a počítání dukátů
20.30 odchod na večeři a pivo
02.00 spánek jehož délka se odvine od množství piv vypitých

Dokud jsem neměl ženu a dítě, tak jsem tak nejěka žil – až na ten poklad

Upravil/a: agentpv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tarzan

Jen den ?
Kdyby to bylo neomezeně dlouho tak cestou kolem světa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Žiju celkem podle svých představ, jen bych chtěl žít u moře, ale ne zase v tropech. Jak to říkal pan Horníček : Čechové neměli bejt líný a donést Praotce ke Středozemnímu moři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hedavik

Ležím v posteli až do večera a vstávám na jídlo a na procházku na dvorek s kafem a na ..a na činnost svých zálib a koníčků – jedna je jízda autem do obchoďáku a další televize – kterou vypínám jen když usnu – což udělá sama. Další velká záliba je workoholismus – Jestli tak žiju – ne ne..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arane

Toho je tolik.. Úplně jinak, než žiji. Když má člověk rodinu – děti, tak nemůže žít jak ho napadne. Do práce se chodit musí, jinak nejsou peníze a kdo tvrdí, že peníze nejsou vše, tak mi je může poslat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Ivzez – klidně tě na WW vezmu – nejsi rušivým elementem…
😉
Jen – já, momentálně, limitován jsem – prací…

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

gecco: co je to „WW, tak WWII, možná WWIII“??:-)

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

WildWater (nebo WhiteWater) – divoká voda…
II – III – to je ještě takové zvládnutelné, obvykle, i bez ohrožení života i pro jednotlivce, pokud to ´umí´…
😉
Prostě divočina, ale ještě v mezích…
😉

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Konečňe´s to vysvětlil- já to považoval za WorldWar!

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

V klidu, já si to myslela taky :D

před 2524 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

A dumal´s, jestli se vrátím do WWII a nebo začnu WWIII?
😉

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

zjentku

😁 😁 😁

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nic, nic, jenom žasnu, kolik je tady limitovaných lidí! Tak to tak vypadá, že kdyby to bylo jen trochu možný, vůbec by tady nebyli a zůstal by ti tady jenom otazník! ;)

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kouzelný dědek Kepler, za kouzla jenom tisícku? To děláte jako živnostník, nebo…
Dá se z toho žít?

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ne-e, kouzelný dědeček nejsem, to bylo jenom sci-fi, nebo spíš jenom fi. Vlastně vyžít z důchodu, to taky docela kouzlo…:-)

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To je to najväčšie kúzlo,…
okrem
Ďalších najväčších kúziel
🙂

před 2524 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Keplere – a co s tou „hospodyńkou“ potem???
Dyď by sa nudila…
😉

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dovolím si předpoklad, bo podle sebe soudím tebe- potem by mu dal za uši v tym svojim ušaku a dopadnul by nějak asi takto!:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vlhky-zadek

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jaké potem? Mezi futrama bych řekl enem „Huš, přindi zas za úplňku“ Mňa už ty směšné pohyby moc nebaví!

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Keplere

Ta srandisto, prej směšný pohyby? Hejbala by se ona né 😁

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To jo, tak to mám nejradši. Už jsem to tady jednou psal: k dokonalosti by chyběl jen stetson na hlavě a kroužící laso nad hlavou. Tak to by bylo už přímo na pos…

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek