Avatar uživatele
Radim2

Poslední dobou mě trápí vlhkost v okolí zadku. Nevíte někdo, o co by se mohlo jednat?

Dobrý den, posledni dobou me trápí vlhkost v okoli zadku. Nechapu co to je, vypadá to jako pot a prosakuje to i pres obleceni nevite nekdo, o co by se mohlo jednat? Co treba koupit v lékárně nebo popřípadě za jakym doktorem zajít. Můj obvodak je k nicemu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, bolak, zjentek před 2564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Můžeš se objednat buď na gastroenterologii. Tam se zabývají i konečníkem. I tam ti mohou udělat kolonoskopii =vyšetření střev. Anebo k proktologovi, ten se zabývá „spodní“ částí trávicího traktu a především konečníkem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BergySeltzer

Při plném pracovním nasazení jsem kdysi míval tzv. vlka. Pomáhal dětský zásyp :)
Ale jestli je to i váš případ není možné odhadnout.

Upravil/a: BergySeltzer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Možností je několik – od potu, stékajícího ze zad ´mezi půlky´ až třeba po hemoroidy – a takhle ti nikdo diagnozu neudělá…
😉
Stojí-li tvůj obvoďák za PéeRDé – změň jej, anebo navštiv proktologa…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

V okolí zadku nebo v okolí pana Ďurici?

Zřejmě máš nadváhu, zřejmě se moc nehejbeš, zřejmě máš sedavý zaměstnání. Pokud ne, tak je možný že máš nějakej prdelní zánět, možná hemenexe, možná něco jinýho, ale to bys asi cejtil, kdyby se ti špatně sralo (natož kdybys tam měl krev). Sportuj, jez zdravěji, ráno a večer si vysprchuj špindíru studenou vodou, pokud to nepomůže, zajdi za analogem (nebo jak se jmenuje ten doktor přes konečníky), nic víc ti k tomu neřeknu, max. ještě to že otec tomu říká „potiprdel“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nevíme, jakýho seš pohlaví, Radime, ale pokud něžnýho, tak si myslím, že podobná vlhkost v okolí zadku by mohla být naprosto běžná a tedy normální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Praktického lékaře můžeš změnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PaštikaMajka

Máš vlka ty kundo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

A nejsou na vině vlhké prdíky typu eeerteplepleple?…:-)

před 2564 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BergySeltzer

Možná mě ještě nějaké laické zhodnocení situace napadlo. Pokud jste hodně otrlý, můžete si zkusit líznout. Bude-li to slané, bude to pravděpodobně můj příklad. Pozn. já lízat nemusel, byl jsem si jistý.

před 2564 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek