Radim2

Poslední dobou mě trápí vlhkost v okolí zadku. Nevíte někdo, o co by se mohlo jednat?

Dobrý den, posledni dobou me trápí vlhkost v okoli zadku. Nechapu co to je, vypadá to jako pot a prosakuje to i pres obleceni nevite nekdo, o co by se mohlo jednat? Co treba koupit v lékárně nebo popřípadě za jakym doktorem zajít. Můj obvodak je k nicemu

Nejlepší odpověď
pusinka50

Můžeš se objednat buď na gastroenterologii. Tam se zabývají i konečníkem. I tam ti mohou udělat kolonoskopii =vyšetření střev. Anebo k proktologovi, ten se zabývá „spodní“ částí trávicího traktu a především konečníkem.

Další odpovědi
BergySeltzer

Při plném pracovním nasazení jsem kdysi míval tzv. vlka. Pomáhal dětský zásyp :)
Ale jestli je to i váš případ není možné odhadnout.

gecco

Možností je několik – od potu, stékajícího ze zad ´mezi půlky´ až třeba po hemoroidy – a takhle ti nikdo diagnozu neudělá…
😉
Stojí-li tvůj obvoďák za PéeRDé – změň jej, anebo navštiv proktologa…
😉

bolak

V okolí zadku nebo v okolí pana Ďurici?

Zřejmě máš nadváhu, zřejmě se moc nehejbeš, zřejmě máš sedavý zaměstnání. Pokud ne, tak je možný že máš nějakej prdelní zánět, možná hemenexe, možná něco jinýho, ale to bys asi cejtil, kdyby se ti špatně sralo (natož kdybys tam měl krev). Sportuj, jez zdravěji, ráno a večer si vysprchuj špindíru studenou vodou, pokud to nepomůže, zajdi za analogem (nebo jak se jmenuje ten doktor přes konečníky), nic víc ti k tomu neřeknu, max. ještě to že otec tomu říká „potiprdel“.

zjentek

Nevíme, jakýho seš pohlaví, Radime, ale pokud něžnýho, tak si myslím, že podobná vlhkost v okolí zadku by mohla být naprosto běžná a tedy normální.

nyjono

Praktického lékaře můžeš změnit.

PaštikaMajka

Máš vlka ty kundo

Kepler

A nejsou na vině vlhké prdíky typu eeerteplepleple?…:-)

BergySeltzer

Možná mě ještě nějaké laické zhodnocení situace napadlo. Pokud jste hodně otrlý, můžete si zkusit líznout. Bude-li to slané, bude to pravděpodobně můj příklad. Pozn. já lízat nemusel, byl jsem si jistý.