zjentek

Jak by to na světě vypadalo, kdyby mravenci disponovali desetinásobkem své velikosti?

Třeba jen ti rezaví.

Nejlepší odpověď
Mravenec

To je osobní útok? 😀

Další odpovědi
Rokio

Myslím si, že by postoupili v potravním žebříčku více navrch, hubili by některé organismy, na které si dříve netroufli a lidé by se báli chodit do lesa nebo by museli chodit ozbrojení.

cappuccino

K necemu by to bylo urcite dobre! Slepice by se snaz zasytily a snasely vetsi vejce, vcelari by melii levnejsi kys. mravenci proti roztocum.

elkon

Hloupá spekulace, která k ničemu není.

zjentek

Kategorie HMYZ 🤷‍♂️