Školníšprtka

Jak by probíhalo testování ve škole?

Jak by probíhalo testování ve školách?
Jaky na to máte názor?
Pustili by jste děti do skoly nebo kvůli testovaní ne?
Děkuji za názory a odpovědi;-)

Odpovědi
elkon

Testování nikomu hlavu neutrhne. Nedělej z toho vědu. A na to že jsi šprtka, neumíš česky. Nepíšeme by jste, ale byste.

marci1

Testování ve školách.
Žáci na prezenční výuce by se měly dvakrát týdně testovat na přítomnost koronaviru za pomoci antigenních testů stěrem z přední části nosu. Testování nejmladších dětí se bude moci účastnit jejich zákonný zástupce, tedy nejčastěji rodiče.
Zdroj: https://www.de­nik.cz/z_domo­va/koronavirus-skoly-cesko-policie-kontroly-20210401.html
Antigenní (neinvazivní) test na kraj nosu:
https://www.mo­bler.cz/testy_na_co­vid/rychly-antigenni-test-pro-deti-do-skol-na-covid19-sada-25-ks/
Testování je úplně v pohodě, je v tvém zájmu ho absolvovat. Pokud budou všichni negativní, lze předpokládat, že jste zdraví. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

Hlavně aby ty otázky v tom testu nebyly těžké.