Super guy

Jak by podle vás vypadal svět pár týdnů bez sociálních sítí?

Nejlepší odpověď
Drap

Naprosto normálně, jen možná mladší ročníky by se více rozhlédli kolem sebe.

Další odpovědi
elkon

Normálně a mladí by se možná zajímali o běžné věci.

Emefej

Pro mě by se nezměnilo nic, jsem sítěmi nepolíben.

Rokio

Byl by daleko rozmanitější a lidé by trávili více času spolu.

aliendrone

NESTRAŠ, porno a horory jsou povoleny až po 22.hodině, nyslím !!! Neuvědomuješ si dopady takové situace. Jde o to, že když kreténi mají zábavu, tak dle hesla „kdo si hraje – nezlobí“ mají ti OSTATNÍ klid. :)
Ä když o zábavu přijdou, na koho myslíš, že degeši obrátí svoji „laskavou pozornost“? NO?!? ;) :D :D

led

Strašné sci-fi hodné H.G.Welsa. Odrazu by ľudia zistili, že nie sú sami, žijú medzi ľuďmi a začali na vzájomnú komunikáciu používať svoje hlasivky a pozerať si vzájomne do očí. Mnohí by dokonca objavili živú prírodu a prvý krát by zacítili vôňu trávy, počuli šum lístia v konároch stromov.

agentpv

někdo by vymyslel jinou náhražku (zábavu) na síti v internetu